Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID CREMA ANTIBACTERIAN 5L

Număr anunț
DA23067846
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820 RON
Valoare atribuită
1.820 RON
Data publicării
17.05.2019 14:01
Termen limită
24.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.820 RON

din 1.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.