Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE - BIROTICA

Număr anunț
DA23119496
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI (CUI 4221357)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.471,80 RON
Valoare atribuită
2.471,80 RON
Data publicării
23.05.2019 15:13
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.471,80 RON

din 2.471,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.