Ofertă refuzată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR XEROX BUSINESS A4 500COLI/TOP 80 GR
- Număr anunț
- DA23117015
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.003,20 RON
- Valoare finală
- 1.003,20 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:39
- Data finalizării
- 24.05.2019 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.