Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC C5 KRAFT SILICONIC

Număr anunț
DA23118757
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BRAILA (CUI 4205637)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI RO14051527)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175 RON
Valoare atribuită
175 RON
Data publicării
23.05.2019 14:45
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175 RON

din 175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.