Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Urocultor capac albastru - 120 ml
- Număr anunț
- DA23120964
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- VIOMED CONSUM S.R.L. (CUI RO17650814)
- Cod CPV
- 39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 17:25
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280 RON
din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro