Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie 2 ESET NOD32 Antivirus 24 luni
- Număr anunț
- DA23120488
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
- Furnizor / câștigător
- AXEL SOFT IT GROUP SRL (CUI RO14594957)
- Cod CPV
- 48220000-6 · Pachete software pentru internet si intranet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227,74 RON
- Valoare atribuită
- 227,74 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 16:05
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 17:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
227,74 RON
din 227,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro