Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale diverse

Număr anunț
DA23115922
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LUNCA (CUI 24901064)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,68 RON
Valoare atribuită
139,68 RON
Data publicării
23.05.2019 13:02
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,68 RON

din 139,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.