Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Achizitia de servicii IT de dezvoltare aplicatii software integrat in cadrul proiectului Dezvoltarea Capacităţii Administrative a Municipiului Bârlad
- Număr anunț
- CN1011121
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.255.000 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2019 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1022184
- Termen limită
- 21.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 090-215033
- Documentație de atribuire
- DF1047370
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini software POCA.pdf.p7s
- Contract furnizare software POCA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047370.pdf
- Formulare achizitie software POCA.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Terți susținători 1
TRIUMPF SYSTEMS SRL CUI 27733577
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FIDA SOLUTIONS SRL CUI RO 15974040
Subcontractanți 3
DIVERGENT SOLUTIONS SYSTEMS CUI 29322667
ESRI ROMANIA SRL CUI RO 11717575
SIVECO Romania S.A. CUI RO 476331
Valoare atribuită
1.255.000 RON
din 1.350.000 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 95.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.