Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare Dali pentru obiectivul de investitii ,,Amenajare locuințe sociale,,

Număr anunț
DA23093273
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
GRAFI TOP SRL (CUI 30019137)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.500 RON
Valoare atribuită
41.500 RON
Data publicării
21.05.2019 14:38
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.500 RON

din 41.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.