Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Carti Adobe Photoshop
- Număr anunț
- DA23119767
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.508,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.508,57 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:24
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.508,57 RON
din 2.508,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro