Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta sistem software pentru contabilitate

Număr anunț
DA23112855
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA-DOMENIULUI-PUBLIC-SATU-MARE (CUI 4750196)
Furnizor / câștigător
BEMA SRL (CUI 2824947)
Cod CPV
72212443-6 · Servicii de dezvoltare de software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.001 RON
Valoare atribuită
8.001 RON
Data publicării
23.05.2019 11:18
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.001 RON

din 8.001 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.