Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURETI VASE CANELATI AZ (40 BUC/SET)
- Număr anunț
- DA23121911
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- GABROS PROD SRL (CUI RO25151912)
- Cod CPV
- 39224320-7 · Bureti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,32 RON
- Valoare atribuită
- 22,32 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 08:36
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22,32 RON
din 22,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro