Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale
- Număr anunț
- DA23120701
- Autoritate contractantă
- Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
- Furnizor / câștigător
- TOMA-VIV SRL (CUI 15348853)
- Cod CPV
- 31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 359,64 RON
- Valoare atribuită
- 359,64 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 16:27
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
359,64 RON
din 359,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro