Ofertă acceptată Cumpărare directă

ERBICID TOTAL GLIFOTIM 1L

Număr anunț
DA23101276
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vornicu Simion Tautu" Comanesti (CUI 16081583)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,50 RON
Valoare atribuită
192,50 RON
Data publicării
22.05.2019 12:39
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,50 RON

din 192,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.