Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziție echipamente de rețea și servicii de instalare AP WIFI pentru proiect WiFi4EU - Com.Zănești
- Număr anunț
- DA23118494
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- UPC Romania S.A. (CUI RO12288994)
- Cod CPV
- 32412110-8 · Retea internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.422,51 RON
- Valoare finală
- 71.422,51 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 14:34
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.