Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dezinfectant suprafete pe baza de alcool VENTISEPT LIQUID AF fara aldehide sau fenoli

Număr anunț
DA23099682
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
EUROMATIC PLUS SRL (CUI 21391939)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare finală
1.320 RON
Data publicării
22.05.2019 11:49
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.