Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet produse igienico-sanitare

Număr anunț
DA23096034
Autoritate contractantă
Comuna Razboieni (CUI 2613168)
Furnizor / câștigător
PIN IMPEX SRL (CUI 7031098)
Cod CPV
24900000-3 · Produse chimice fine si produse chimice variate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,02 RON
Valoare atribuită
252,02 RON
Data publicării
22.05.2019 09:57
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,02 RON

din 252,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.