Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CURSURI DE SPECIALITATE PENTRU INSTALATORI GAZE
- Număr anunț
- DA23122284
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- ACIBO LEARNING SRL (CUI RO35843287)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.150 RON
- Valoare atribuită
- 3.150 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 08:58
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.150 RON
din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro