Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de instalatii pentru cladiri
- Număr anunț
- DA23115457
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA THOLDALAGI MIHALY CORUNCA (CUI 29028123)
- Furnizor / câștigător
- INSTALPREST SRL (CUI 18590028)
- Cod CPV
- 45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950,17 RON
- Valoare atribuită
- 1.950,17 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 12:46
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.950,17 RON
din 1.950,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro