Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER KYOCERA, XEROX, CARTUS XEROX, BROTHER, UNITATE CILINDRU BROTHER REVERVOR EPSON HARTIE XEROX FO
- Număr anunț
- DA23125098
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- COROTRON SERVICE S.R.L. (CUI RO6668891)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.241,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.241,60 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 10:45
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.241,60 RON
din 1.241,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro