Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LOT1: TN-221K TN221K TN 221K +LOT2:TN-323 TN323 A87M050
- Număr anunț
- DA23123210
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,61 RON
- Valoare finală
- 491,75 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 09:36
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.