Ofertă acceptată Cumpărare directă

RM1-6319-000CN FUSER UNIT220 V pentru imprimanta HP P3015 dn (150.000 pagini)

Număr anunț
DA23120719
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30124100-5 · Cuptoare (fuser) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745,07 RON
Valoare atribuită
745,07 RON
Data publicării
23.05.2019 16:29
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

745,07 RON

din 745,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.