Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LU0217001 - FUSER UNIT 220 V pentru imprimanta Brother HL 5240 (100.000 pag.)
- Număr anunț
- DA23120695
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 30124100-5 · Cuptoare (fuser) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.595,08 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 16:26
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.595,08 RON
din 1.595,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro