Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER HP 1010/CANON L100/L120

Număr anunț
DA23118022
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (CONSILIUL LOCAL CUZA VODA) (CUI 17841903)
Furnizor / câștigător
SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436 RON
Valoare atribuită
436 RON
Data publicării
23.05.2019 14:17
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436 RON

din 436 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.