Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil BROTHER MFC-8380DN

Număr anunț
DA23117295
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311 RON
Valoare atribuită
311 RON
Data publicării
23.05.2019 13:49
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311 RON

din 311 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.