Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CE285A-c (85A) cartus toner negru compatibil HP pt LaserJet M1132
- Număr anunț
- DA23117137
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60 RON
- Valoare atribuită
- 60 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:43
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60 RON
din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro