Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TN-3380-c (TN3380-c) cartus toner negru compatibil Brother
- Număr anunț
- DA23116965
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102 RON
- Valoare atribuită
- 102 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:38
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102 RON
din 102 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro