Ofertă acceptată Cumpărare directă

plicuri pentru corespondenta

Număr anunț
DA23128212
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TULCEA (CUI 3721958)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66 RON
Valoare atribuită
66 RON
Data publicării
24.05.2019 12:42
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66 RON

din 66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.