Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 CHAMEX
- Număr anunț
- DA23126889
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 256 (CUI 4659412)
- Furnizor / câștigător
- NOBILA CASA PAPER SRL (CUI RO10393063)
- Cod CPV
- 30197620-8 · Hartie pentru scris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,20 RON
- Valoare atribuită
- 403,20 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 11:52
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403,20 RON
din 403,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro