Ofertă acceptată Cumpărare directă

Computere portabile

Număr anunț
DA23121089
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 GAISENI (CUI 19127995)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.099,86 RON
Valoare atribuită
15.099,86 RON
Data publicării
23.05.2019 18:22
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 18:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.099,86 RON

din 15.099,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.