Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAPTOP HP 470G5 CPU i7-8550U, 8GB, SSD 256GB +HDD 1TB, 2GB-GF930MX+ WIN10, DISPLAY 17.3” FHD
- Număr anunț
- DA23120218
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.687,40 RON
- Valoare atribuită
- 26.687,40 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:45
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.687,40 RON
din 26.687,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro