Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta Multifunctionala HP LaserJet Pro M426dw Multifunctional

Număr anunț
DA23119481
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.334,74 RON
Valoare atribuită
1.334,74 RON
Data publicării
23.05.2019 15:12
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.334,74 RON

din 1.334,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.