Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calculator DELL Optiplex 790 Tower, Intel Core i5 Gen 2 2400 3.1 GHz, 4 GB DDR3, 500 GB HDD SATA, DV
- Număr anunț
- DA23117941
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CONSILIUL LOCAL CUZA VODA) (CUI 17841903)
- Furnizor / câștigător
- SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 14:14
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro