Ofertă acceptată
Cumpărare directă
XEROX B1022V_B Multifunctional laser monocrom A3, 22 ppm A4, 3-1, print/copy/scan
- Număr anunț
- DA23117899
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.838,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.838,99 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 14:12
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.838,99 RON
din 1.838,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro