Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARD DISK SSD 240GB

Număr anunț
DA23117858
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (CONSILIUL LOCAL CUZA VODA) (CUI 17841903)
Furnizor / câștigător
SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
23.05.2019 14:11
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.