Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE FUNCTIONALE IT

Număr anunț
DA23115843
Autoritate contractantă
COMUNA GOSTINARI (CUI 5182132)
Furnizor / câștigător
INFO GRUP SRL (CUI RO8088840)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.184,87 RON
Valoare atribuită
3.184,87 RON
Data publicării
23.05.2019 12:58
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.184,87 RON

din 3.184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.