Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Router TP-Link Archer VR600 VDSL2/ADSL2+ AC1600 Wireless 4xGigaLAN, 1xWAN, 1xUSB AnnexA

Număr anunț
DA23123573
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441,18 RON
Valoare atribuită
441,18 RON
Data publicării
24.05.2019 09:50
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

441,18 RON

din 441,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.