Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de amplificare cu mixer si boxe

Număr anunț
DA23122888
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
Furnizor / câștigător
OMNIA EXPERT SERVICE SRL (CUI RO28074725)
Cod CPV
32343100-0 · Amplificatoare de audiofrecventa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.400 RON
Valoare atribuită
13.400 RON
Data publicării
24.05.2019 09:23
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.400 RON

din 13.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.