Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii electrice - gradinita

Număr anunț
DA23117301
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STINCENI (CUI 29038747)
Furnizor / câștigător
B & GY TOTAL ELECTRIC SRL (CUI RO36592493)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.515 RON
Valoare atribuită
1.515 RON
Data publicării
23.05.2019 13:49
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.515 RON

din 1.515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.