Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de ignifugare a materialului lemnos

Număr anunț
DA23101603
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
VIKING SRL (CUI RO7029829)
Cod CPV
45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.350 RON
Valoare finală
14.350 RON
Data publicării
22.05.2019 12:50
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.