Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare sursa neintrerubtibila de curent UPS 3000 VA
- Număr anunț
- DA23116085
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA) (CUI 4267028)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.586 RON
- Valoare atribuită
- 16.586 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 13:08
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.586 RON
din 16.586 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro