Ofertă acceptată Cumpărare directă

6112 0912 - CURATITOR DE FRANE ECO R511 500 ML /[1] / 3801 1221-12V 35/35W BEC SIMETRIC .BA20D /[1]

Număr anunț
DA23126943
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,10 RON
Valoare atribuită
779,10 RON
Data publicării
24.05.2019 11:54
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,10 RON

din 779,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.