Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Agar Columbia cu sange/ CHROMAgar UTI/ CHROMAgar Candida - pachet x 10 placi
- Număr anunț
- DA23117828
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 14:10
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.170 RON
din 1.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro