Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare str.Margine Vii Deal in com. Peretu, jud.Teleorman
- Număr anunț
- DA23120264
- Autoritate contractantă
- COMUNA PERETU (CUI 6853295)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC CONFORMYTI S.R.L. (CUI 38582127)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.627,60 RON
- Valoare atribuită
- 449.627,60 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 15:48
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 16:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449.627,60 RON
din 449.627,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro