Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR 22 WLCD

Număr anunț
DA23113445
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,79 RON
Valoare atribuită
243,79 RON
Data publicării
23.05.2019 11:36
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,79 RON

din 243,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.