Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta reparatie aer conditionat anunt ADV1078388
- Număr anunț
- DA23121784
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 08:27
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro