Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a constructiilor ipolita IMM073284891 Client : Comumpotriva tuturor riscurilor
- Număr anunț
- DA23115400
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAMA (CUI 4326698)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI RO6120740)
- Cod CPV
- 66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.408 RON
- Valoare atribuită
- 1.408 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 12:44
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.408 RON
din 1.408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro