Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servetele impregnate cu solutie de decontaminare 400106, Solutie pt decolonizare MDRO 400121
- Număr anunț
- DA23127220
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 708 RON
- Valoare atribuită
- 708 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 12:04
- Termen limită
- 29.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2019 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
708 RON
din 708 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro