Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFUZ DE CIUR TRANSPORTAT LA MAX 35 KM,PUS IN OPERA SI CILINDRAT

Număr anunț
DA23126997
Autoritate contractantă
Comuna Lunguletu (Primaria Lunguletu) (CUI 4402752)
Furnizor / câștigător
SAV-BOG TRANS SRL (CUI RO15479050)
Cod CPV
45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.800 RON
Valoare atribuită
133.800 RON
Data publicării
24.05.2019 11:56
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.800 RON

din 133.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.