Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Indeflator

Număr anunț
DA23123288
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
NEMETECH DEVICES S.R.L. (CUI RO38908879)
Cod CPV
33111700-8 · Sala de angiografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.275 RON
Valoare atribuită
2.275 RON
Data publicării
24.05.2019 09:39
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
24.05.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.275 RON

din 2.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.